понеділок, 16 вересня 2013 р.

Шукаємо таланти!

Молодіжний фестиваль авторської пісні "Срібна Підкова" створений з метою підтримки, популяризації та розвитку жанру авторської пісні.

Запрошуємо всіх, хто захоплюється авторською піснею, 12 жовтня до Львова на фестиваль "Срібна Підкова" в якості учасника чи просто слухача. Захід відбудеться в приміщенні Центру культури та дозвілля ЛНУ ім. Івана Франка, що по вул. Університетській 1 (головний корпус).


Фестиваль "Срібна Підкова" є конкурсним і виключно україномовним!

У ньому можуть взяти участь автори-виконавці та гурти (до 4 осіб) в акустичному варіанті (використання електронних інструментів, за винятком бас-гітари, не допускається), які до цього не ставали лауреатами всеукраїнських! фестивалів авторської пісні.
Вік конкурсантів (середній вік учасників груп) не повинен перевищувати 35 років. 
Автори-виконавці та гурти змагаються в різних номінаціях і оцінюються окремо.
Учасники гурту паралельно можуть виступати в номінації авторів-виконавців при умові виконання інших пісень.
Авторська пісня і співана поезія оцінюються як один жанр. Не власні тексти конкурсантів оцінюються в “0” балів, що знижує сумарну потенційну оцінку на 20%.
На конкурс представляються мінімум 2 композиції, причому музика обов'язково повинна бути власною. Тексти необхідно надіслати разом з заявкою на участь.
Оцінка конкурсантів проводитиметься компетентним журі у наступних номінаціях: текст, композиція, володіння інструментом, володіння вокалом, артистичність за пропорційною бальною системою. Відразу після оцінювання кожен учасник зможе отримати лист зі своїми оцінками та сукупним балом. По закінченню конкурсного дня – отримати від журі кваліфіковане мотивування виставлених оцінок. 

Заявки попередньої реєстрації приймаються до 3 жовтня 2013 року. Участь у фестивалі є безкоштовною, вхід вільний.

Чекаємо на таланти!

Немає коментарів:

Дописати коментар